Sıkça Sorulan Sorular

Enjektör Dünyası Kimdir ?
Enjektör Dünyası Dizel Motor Yedek Parça Enjektör Ve Pompa Üzerine İnterden Üstünden Satış Destek Saglayan Firmadır . Enjektör Dünyası İçerisinde Bir Çok Markaya Yer Veren Dizel Enjektör Ve Pompaların Bulundugu Bir Kaynaktır .İstediğiniz Marka Ve Modeli Aracınıza Güvenilir Şekilde Yapılan İşin Sonuçunu Görerekten Hizmet Alabileçeginiz Kaliteli Merez Noktasıdır. Sizden Gelen Her Revizyon İşleminde Biz Olan Enjektör Dünyasına Daha Fazla Adet Girebilmek İçin Herğün Çalışmakta Olan Profosyonel Ekibimiz İle Riskleri Sıfıra Çekip Siz Değerli Müşterilerimize Daha Kolayca Ulaşabilmek Adına Hizmet Vermekteyiz .
Enjektör Dünyasında Ödeme Nasıl Yapabilirim ?

İnternet Üzerinden Satışımız Açık Değildir .,

Watsapp Üzerinden  Yazışarak Veya Telefon Üzerinden Görüşerek & Elden Bizi Ziyaret Ederek . Nakit,Kredi Kartı, Mail order Yaparak Ödemenizi Tamamlıyabilirsiniz .

Fiyatlarımız  Kdv Hariçtir.

Enjektör Dünyasından Yeni Alıp Eskiyi Sonra Getirsem Olurmu ?

Yeni Enjektör Veya Pompa Alğıdınız Taktirde Eskisini Sonra Getirip Bırakmak İstediginiz Zaman Kapora Olarak  Bedel Ücretini Ödeyerek Yeniyi Alıp Eskisini Belirtilen Nedenlerden Zarar Görmediği İse ,(1 İla 7 İş Gününde ) Bıraktığınız Kapora  Ücretini Tekradan Tarafınıza İade Edilir.

Kaparo  Bedeli İse İstediğiniz Ürünün Katagorideki Kapora Kutucuğunda Yer Almaktadır.

Enjektör Dünyasında Depozite Nasıl İşliyor ?

İstenilen Enjektör Veya Pompanın (Kurçalanma,Sökülme,Parçalanma ,Kırılma Vb.)Unsullar Yok İse  ,  Karşılık Olarak Enjektör Dünyasına Getirirseniz  Katogorideki Fiyatlar Geçerli Olucaktır.

Eğer Karşılık Olarak Eski Enjektör Veya Pompa  Enjektör Dünyasına Gelmez İse ;

Depozite Farkı Olucaktır Bu Fark Katogorideki Depozite Kutucuğun İçerisinde Yer Almaktadır .

Enjektör Dünyası Nasıl İşliyor ?
İstenilen Enjektör Veya Pompanın Gövde Numarası İle Bize Watsapp Veya Telefon Numarası İle Bildirip İstediğiniz Parçayı Tarif Edip Satış Destek Personelimizle İletişime Geçiniz . Size Yardımcı Olğumuz Ürünü Bizden Mutakıp Kaldıgınız Taktirde Ürün Hazırlanır İstenilen Adrese Paketlenir . Kargo Teslim Edilir .
Hangi Enjektör Ve Pompa Garantiye Neden İle Girmez ?
Enjektör Ve Pompa ; Zaman İcerisinde Alınmış Olan Araca Norm Dışı Yakıt ,Yanlış Yakıt Kullanımı ,Uygun Olmayan Yakıt Kullanımı ,Sulu Yakıt, Tozlu Yakıt,Çabaklı Yakıt,Yakıta Katkı Maddesi İlavesi , Zamanında Değişmeyen Filitreleme,Yerli Filitre Kullanımı,Yetersiz Filitreleme , Yakıt İçinde Partükül,Beyin,Tesisat,Akü ,Yüksek Gerilim Ve Kısa Devre , Bu Nedenlerden Biri Var İse Garantiye Girmez
Enjektör Dünyasında Garanti Varmı ?
Yapılan İşlerin Güvencesi Altında Test Sonuç Kagıtları İle Siz Müşterilerimize Teslim Etmekteyiz. Yapılan İşin 7gün Parça Garantisi Vardır . Yapılan İşin 90 Gün İşçilik Garantisi Vardır .
Paketleme Nasıl Oluyor Kaç Gün İçerisinde Teslim Alıyoruz ?
Enjektör Ve Pompa Revizyon Olduktan Sonra Toz Tapa Koruma Kapakları Takılıp Test Kağıtları İle Paketlemesi Yapılır. Motorun Üzerine Takılacak Olan Ürünün Eksiksiz Tamlanıp Hava Almayan Poştleme İle Korunup Enjektör Dünyası Kutularına Muhafaza Edilip Kırılmıyacak Şekilde Paketlenir . Size Geldiğinde Ürünü Açtıgınız Zaman Dikkatli Şekilde Muhafaza Edilmiş Oldugunu Ğöreceksiniz Ürünleri Açtığınız Zaman Test Sonuç Kağıtlarında Yapılan İşlemin Sonuçunu Orda Görebileceksiniz . Ürünün Teslip Alma Süresi İle Göre Değişir 1 İle 3 Gün Arasıdır. Anlaşmalı Kargo , Kurye Firmalarımız Vardır.
Enjektör Dünyasında Aradığımı Bulamıyorum Ne Yapmalıyım ?
Kendi Enjektör Ve Pompamı Yaptırmak İstiyorum ? Aradığınız Ürün Stoktamı Yok ? Hemen Bizimle İletişime Geçin !! Eski Ürünüzü Bize Gönderin Biz Yerimizde Kendi Üstünde Bulunan Ürünü Test Edip Tekrar İlk Günki Gibi Revizyon Edip Yeni Gibi Kullanabilirsiniz . Enjektör Dünyasında Yoksa Revizyonu Vardır…
Yapım Aşaması Nasıl Oluyor ?
Enjektörler Ve Pompalar Test Makinalarında Test Edilip Arızsını Tespit Ettikden Sonra, Nozzle,Valf,Bobin,Eleman,Rulman,Bilya,Fiber,Takım Conta,Ayarşim,Rekor,Beyin,Piston,Gövde,Tutucu Transfer,Şaft,Tabla,Stop Müşür,Basınç Müşür,Yay,Şapka,Vb . İç Tamir Takım Kitleri Arızalı Olan Bir Çok Kalem Olarak Arızasına Göre Değişimi Yapılmatadır. Değişimi Olduktan Sonra Test Cihazlar İle Test Edilip . Montaja Hazır Hele Gelmektedir.
Yakıt Sistemi Nedir ?
Pompa,Enjektör,Rail ,Yüksek Yakıt Boruları Ve Yüksek Yakıt Müşürleri, ( Depo,Filitre, Yakıt Hortumlar ) Yakıt Sistemi Motor Üzerinde Bulunan Motorun Mekaniğinden Hariç Gövdesinde Yer Alan Göreveni İyi Yapması Gereken Parçalardan Oluşan Sisteme Yakıt Sistemi Denir .
Yakıt Sistemi Nasıl Korunur ?
Orjinal Mazot Filitleri Zamanında Değişen Mazot Filitresi , Yakıt Deposu İçerisine Sabit Güvenilir Temiz Yakıt Kullanılması Ve Çeyrek Depo Üzerinde Kullanılması. Yakıta Katkı Vs. Gibi Kimyasal Maddeler Kullanılmaması .
Revizyon Merkezi Nedir ?
Enjektör Ve Pompanın Yenileşime Geçmesidir . Revizyon Görmüş Pompa Ve Enjektör Yakıt Hattındaki Yüksek Olan Basınçı Her Devirdeki Dengeyi Korumasıdır . Bu Denge Dizel Motorun Düzğün Çalışmasını Saglar . Düzgün Çalışmayman, Çalışamayan Motor İse ; Enjektör Ve Pompa Revizyon Olması Gerekmektedir.. Bu Sistem Geneline Yakıt Sistemi Diye Anlandırılır.
Bu İşlem Nasıl Yapılıyor ?
Bosch Marka Eps 815, Eps708, Eps205, Cmax3000 Tezğahlar İle Test Yapılmaktadır. Vdo Marka Hartridge Cri-Pc , Hartridge Awm-2pc ,Cmax3000 Tezgahlar İle Yapılmaktadır . Delphı Marka Hartridge Awm2-Pc ,Cmax3000 Tezgahlar İle Yapılmaktadır. Denso Marka Hartidge Cri-Pc, Hartrige Awm2-Pc ,Cmax3000 İle Test Yapılmatadır.